Media społecznościowe

ogród pełen słów

Poznaj mnie

Cześć, jestem Helena — przejdźmy na Ty.

Nawet nie wiesz jak się cieszę, że trafiłeś do mojego wirtualnego ogrodu. Stworzyłam go specjalnie dla Ciebie!

Istnieje wiele pięknych miejsc na świecie, ale dla mnie najbardziej wyjątkowym jest ogród. Będąc dzieckiem siedziałam tu na pokrytej rosą trawie i w otoczeniu krzewów róż wypowiadałam na głos marzenia o baśniopisarstwie. Beztrosko wyglądałam w przyszłość fantazjując o swoim własnym, magicznym kącie.
Dziś, w może nieco mniej romantycznym miejscu, bo przed ekranem komputera, udało mi się zrealizować swoje marzenia. Piszę książkę (i nie tylko), mam swój ogród i dużo miejsca. Dlatego tak otwarcie Cię do niego zapraszam.

Pozwól, że usiądę na hamaku. Jeśli chcesz, możesz się przyłączyć. Już biorę notatnik i długopis. To co, zaczynamy? Opowiedz mi o swojej pasji, firmie lub blogu. Przyznaj, zależy Ci na wprowadzeniu tam przytulnego klimatu? Wydaje mi się, że potrzebujesz dobrej treści. Ba! Nie tylko dobrej, a najlepszej, obfitującej w prawdziwe emocje i odrobinę magii. Z chęcią coś dla Ciebie napiszę.


Przelewam myśli na papier już od dawna… Nawet trzymam jeszcze swoje pierwsze prowizoryczne książeczki, które tworzyłam w zerówce. Pomysły zawsze kłębiły się w mojej głowie, a radocha z pisania została. Teraz łączę ją ze Słowogrodem — tajemniczym ogrodem pełnym słów, od którego wszystko się zaczęło. Oprócz tego, w każdym wolnym momencie tańczę przy jazzowej muzyce, gram z przyjaciółmi w kalambury i relaksuję się w towarzystwie ukochanej gitary klasycznej, Luny. 

Sprawdź, w czym mogę Ci pomóc