Media społecznościowe

ogród pełen słów

Współpraca

Jako przykładna ogrodniczka mam obowiązek zajmować się wszystkimi roślinami. W tym przypadku są nimi kreatywne teksty, kolorowe grafiki i inspirujące słowa, które z przyjemnością dla Ciebie tworzę. Podzieliłam swoją pracę na cztery części — tak łatwiej organizuję sobie czas i dowiaduję się, w czym mogę pomóc Tobie oraz Twojej marce.

Naming z klimatem nazwa na stronę, hasło reklamowe
Stworzę dla Ciebie oryginalną i chwytliwą nazwę dla firmy, bloga czy strony internetowej. Przyczyni się ona do niejednego uśmiechu, a w dodatku zapadnie w pamięć na długo. Będzie krótka, chwytliwa i dźwięczna, jak Twoja ulubiona melodia.

Wizja koloru i kształtu propozycja logo 
Podsunę Ci pomysł na wyjątkowe i niepowtarzalne logo, które wprowadzi do Twojej marki przytulną atmosferę. Zrobię specjalną tablicę inspiracji oraz przedstawię Ci ten charakterystyczny element używając pobudzających wyobraźnię słów i grafik. Z tak przygotowaną wizją będziesz mógł udać się do profesjonalnego grafika bez obaw, że jego własna propozycja nie przypadnie Ci do gustu.

Tematy artykułów nowa idee, pomysły
Zgłębię tematykę Twojej strony internetowej lub bloga i wymyślę tyle tematów nowych treści, ile tylko sobie zamarzysz. Zamienię się w burzę mózgów, poszerzę wspólne horyzonty i zaproponuję nowe projekty, a przy tym dostosuję je do grona Twoich odbiorców.

Start fanpage’a zdjęcie profilowe, grafika w tle, posty
Nie będziesz musiał długo zastanawiać się nad otworzeniem nowego fanpage’a. Z chęcią Cię wyręczę i zaprojektuję widoczne zdjęcie profilowe oraz grafikę w tle. Przygotuję też pierwsze posty skierowane do Twoich nowych czytelników, które będą emanowały profesjonalizmem, pewnością siebie i życzliwością.

Budowa strony opisy produktów, oferta firmy, „o mnie”, „współpraca”
Od teraz każdy z Twoich produktów będzie posiadał oryginalną nazwę oraz specjalny, dostosowany opis, uwypuklający jego zalety. Uzupełnię Twoją stronę o teksty „o mnie” lub „współpraca”, podkreślając Twoje fachowe podejście do pracy i otoczenia. Ponadto, nie przynudzając opowiem o Twojej marce, a także sformułuję ofertę Twojej firmy, działalności lub małego biznesu. 

Tekst przystępność, lekkość, prosty język
Napiszę dla Ciebie artykuł na (pawie) każdy temat. Radosny, smutny, atrakcyjny, zabawny, lekki, nasycony informacjami, długi, krótki, albo wszystko razem. Przyciągnie Ciebie oraz Twoich klientów.

Wsparcie w działaniach prezentacja, materiały szkoleniowe, dodatki, kreatywne wpisy, e-booki
Przejmę stery w dopracowywaniu treści, których potrzebujesz. W mig uporam się ze stworzeniem dla Ciebie prezentacji multimedialnej, materiałów szkoleniowych, dodatków, a nawet e-booków. Zaoszczędzisz czas i zyskasz sprawdzone, dopracowane elementy. 

Słowne inspiracje grafiki, cytaty, memy
Tchnę nowe życie w dodatki na Twojego bloga oraz fanpage’a. Oprawię je w ciekawy dla oka sposób i przyczynię się do większej aktywności wśród Twoich czytelników. Przygotuję estetyczne i niespotykane grafiki w Twoim stylu oraz minimalistyczne memy z dobrej jakości zdjęciami.

Maile i wiadomości zachęta, oferta, zaproszenie
Pomogę Ci zbudować zaufanie oraz zyskać klientów dzięki przyjaznemu podejściu. Przedstawię Twoją ofertę w mailu do klienta używając zwięzłych słów, stawiając na bezpośredniość i zrozumienie.

Korekta treści rozbudowanie, nowa jakość
Rozbuduję i zaciekawię tekst, który napisałeś własnoręcznie, ale być może nie jesteś z niego zadowolony. Dodam mu nową jakość, uproszczę język i wzbogacę styl.

Nowa propozycja wizualna  świeży wygląd, zmiana grafik , kolorystyki, logo
Zaproponuję Ci unowocześnienie własnego ja zmieniając logo, sposób prezentacji oraz kolorystykę. Odświeżę dodawane przez Ciebie elementy graficzne, które polepszą odbiór Twojej marki.


Jeśli interesuje Cię nawiązanie ze mną współpracy wystarczy, że klikniesz w Kontakt i wyślesz do mnie wiadomość.